تسهیلات ارزان قیمت صبای سپهر ۰
اشتراک گذاری مطلب

تسهیلات ارزان قیمت صبای سپهر

بانک صادرات ایران به پذیرندگان پایانه‌های فروش متصل به حساب در این بانک در قالب طرح تسهیلاتی «صبای سپهر» با نرخ‌های ترجیحی بین نیم تا ١٨ درصد، تسهیلات پرداخت می‌کند.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این طرح به منظور ارتقای میزان استفاده از پایانه‌های فروش متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران و با هدف توسعه و ترویج خدمات بانکداری الکترونیک تدوین شده و آن دسته از مشتریان حقیقی، حقوقی یا مشترک بانک که پایانه فروش خود را به یکی از حساب‌های جاری با دسته‌چک و بدون دسته‌چک و حساب سپرده ‌سرمایه‌‌گذاری کوتاه‌مدت عادی بانک صادرات ایران متصل کنند، مشمول استفاده از تسهیلات این طرح خواهند بود.
مدت قرارداد و تعداد اقساط در این طرح ١٢ تا ٣٦ ماهه بوده و نرخ ترجیحی سود این تسهیلات نیز بسته به انتخاب مشتری از نیم تا ١٨ درصد است.
سقف تسهیلات فردی دارندگان پایانه‌های فروش تا سقف مبالغ بسته سیاست‌های اعتباری است و ضرایب پرداخت تسهیلات دراین طرح، از ٥٠ تا ٢٠٠ درصد میانگین رسوب منابع حساب متصل به پایانه فروش در نظر گرفته شده است.
همچنین حداقل رسوب منابع حاصل از تراکنش‌های پایانه فروش طی بازه زمانی درخواستی مشتری (سه، شش، ٩ و ١٢ ماهه) باید ١٠٠ میلیون ریال برای هر حساب متصل به پایانه فروش باشد.
نرخ سود علی‌الحساب آن برای حساب قرض‌الحسنه جاری صفر و برای حساب کوتاه مدت عادی سالانه ١٠ درصد است.

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی