۰
اشتراک گذاری مطلب

از کجا بفهمید پسری دوستتان ندارد؟

۱۰ نشانه مردی که دوست‌تان ندارد.
تفاوت زیادی بین وقتی که یک مرد دوستتان دارد و یا هیچ حسی نسبت به شما ندارد، وجود دارد. زمانی که مرد عشق و علاقه‌اش را نسبت به زن از دست می‌دهد، آن را با استفاده از رفتار، زبان بدن و نحوه برخوردش نشان می‌دهد. نتیجه این رفتارهای مرد برای زن عاشق، سردرگمی و بلاتکلیفی است. زن احساس بلاتکلیفی می‌کند،دچار شک و تردید می‌شود. بر سر دوراهی ماندن و رفتن دست دست می‌کند.زیرا هنوز نمی‌تواند باور کند که مرد زندگی‌‌اش هیچ علاقه‌ای به او ندارد.
پایان دادن به رابطه‌ای که مرد عدم علاقه خود را واضح بیان نمی‌کند، بسیار دشوار است، ولی با وجود تمام درد و رنج‌هایی که در پی خواهد داشت، این رابطه باید تمام شود.
همیشه این مساله را به خاطر داشته‌باشید :
قبل از اینکه یک رابطه به پایان برسد، علائمی وجود دارد که نشان‌دهنده این موضوع است که طرف مقابل دوست‌تان ندارد. در چنین شرایطی مهم نیست چند سالتان باشد یا چقدر تجربه دارید، تحمل این وضعیت با درد و رنج زیادی همراه است.
پس شاید در این شرایط، آگاهی از علائمی که ثابت می‌کند فرد مقابل دوست‌تان ندارد، کمک بزرگی برایتان باشد.

علائم زیر نشان‌دهنده این است که یک مرد دوستتان ندارد:

۱_ هیچوقت برای آشتی پیشقدم نمی‌شود:
قهر و آشتی بخشی از یک رابطه عاشقانه است. گاهی مردها به خاطر حفظ غرور خود برای آشتی کردن قدمی بر نمی‌دارند، اما اگر این شمایید که همیشه برای آشتی پیشقدم می‌شوید و رابطه را سروسامان می‌دهید، یعنی یک جای کار مشکل دارد. این مساله نشان می‌دهد که تمام شدن رابطه با شما، برایش هیچ اهمیتی ندارد.
۲_ مدام از دوست دختر یا عشق قبلیش حرف می‌زند:</