۰
اشتراک گذاری مطلب

از کجا بفهمید پسری دوستتان ندارد؟

۱۰ نشانه مردی که دوست‌تان ندارد.
تفاوت زیادی بین وقتی که یک مرد دوستتان دارد و یا هیچ حسی نسبت به شما ندارد، وجود دارد. زمانی که مرد عشق و علاقه‌اش را نسبت به زن از دست می‌دهد، آن را با استفاده از رفتار، زبان بدن و نحوه برخوردش نشان می‌دهد. نتیجه این رفتارهای مرد برای زن عاشق، سردرگمی و بلاتکلیفی است. زن احساس بلاتکلیفی می‌کند،دچار شک و تردید می‌شود. بر سر دوراهی ماندن و رفتن دست دست می‌کند.زیرا هنوز نمی‌تواند باور کند که مرد زندگی‌‌اش هیچ علاقه‌ای به او ندارد.
پایان دادن به رابطه‌ای که مرد عدم علاقه خود را واضح بیان نمی‌کند، بسیار دشوار است، ولی با وجود تمام درد و رنج‌هایی که در پی خواهد داشت، این رابطه باید تمام شود.
همیشه این مساله را به خاطر داشته‌باشید :
قبل از اینکه یک رابطه به پایان برسد، علائمی وجود دارد که نشان‌دهنده این موضوع است که طرف مقابل دوست‌تان ندارد. در چنین شرایطی مهم نیست چند سالتان باشد یا چقدر تجربه دارید، تحمل این وضعیت با درد و رنج زیادی همراه است.
پس شاید در این شرایط، آگاهی از علائمی که ثابت می‌کند فرد مقابل دوست‌تان ندارد، کمک بزرگی برایتان باشد.

علائم زیر نشان‌دهنده این است که یک مرد دوستتان ندارد:

۱_ هیچوقت برای آشتی پیشقدم نمی‌شود:
قهر و آشتی بخشی از یک رابطه عاشقانه است. گاهی مردها به خاطر حفظ غرور خود برای آشتی کردن قدمی بر نمی‌دارند، اما اگر این شمایید که همیشه برای آشتی پیشقدم می‌شوید و رابطه را سروسامان می‌دهید، یعنی یک جای کار مشکل دارد. این مساله نشان می‌دهد که تمام شدن رابطه با شما، برایش هیچ اهمیتی ندارد.
۲_ مدام از دوست دختر یا عشق قبلیش حرف می‌زند:
حرف زدن در مورد دوست دختر سابقش چه از جنبه مثبت چه منفی، بدین معنی است که او هنوز  عشق قدیمی‌اش را فراموش نکرده. شاید او از شما استفاده می‌کند تا با نبود دوست دختر قبلیش کنار بیاد.
۳_ همیشه از شما سوءاستفاده می‌کند:
این سوءاستفاده ممکن است مادی یا جسمی باشد. در هر صورت فرقی ندارد او زمانی به سراغ شما میاد که نیازی داشته باشد.
۴_ هیچگاه شما رو به عنوان دوست دخترش معرفی نمی‌کند.
او همیشه شما را به عنوان یک دوست یا به اسم معرفی می‌کند. زیرا نمی‌خواهد زیر بار تعهد برود.
۵_ تاریخ‌های مهم را فراموش می‌کند.
 این یکی از مسائل مهم است که اهمیت شما را در زندگی‌‌اش مشخص می‌کند. اگر روز آشنایی یا روز تولدتان را به یاد ندارد یعنی برای او مهم نیستند.
۶_همه قرارها را شما ترتیب می‌دهید.
او هیچوقت قدمی برای خوشحال کردن شما بر نمی‌دارد. هیچگاه شما را دعوت نمی‌کند. همه برنامه‌های تفریحی را شما ترتیب می‌دهید تا به او خوش بگذرد.
۷_از مصاحبت با شما لذت نمی‌برد:
هر گاه دیدید موقع صحبت با شما دائماً طفره می‌رود و سعی دارد زودتر شما را ترک کند یعنی از مصاحبت با شما لذتی نمی‌برد و دوست ندارد شما را بیشتر بشناسد.

۸_موفقیت‌های شما برایش ارزشی ندارد:

هر وقت می‌خواهید از خوب پیش رفتن کارهایتان در دانشگاه یا محل کارتان صحبت کنید، او با بی‌میلی گوش می‌دهد ولی برعکس وقتی او موفقیتی به دست می‌آورد،شما باید با دقت گوش دهید وگرنه او ناراحت می‌شود.

۹_ هیچوقت شما را به خانواده و دوستانش معرفی نمی‌کند.

۱۰_هیچوقت به شما در مورد احساسش نمی‌گوید :

تمام نشانه‌های احساسی اعم از بوسه، هدیه، کلمات عاشقانه همه و همه از طرف شماست. او هیچوقت در مورد جزئیات احساسش نسبت به شما چیزی نمی‌گوید.

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی