چرا مردهای مسن به دخترهای جوان علاقه دارند؟ ۴
اشتراک گذاری مطلب

چرا مردهای مسن به دخترهای جوان علاقه دارند؟

اینکه مردهای مسن به دخترهای جوان علاقه دارند،چیز جدیدی نیست. مخصوصا در این دوره، که شاهد روابط عجیب و غریب دخترها با پیرمردهای پولدار و معروف هستیم. اما براستی علت تمایل مردهای مسن به دخترهای جوان چیست؟
ممکن است همان جمله معروف و صد درصد اشتباه را به زبان بیاورید: ..... همه مردها مثل هم هستند و از رابطه با زن، یک چیز را می‌خواهند.
این جمله اصلا حقیقت ندارد. چیزی که مردها از یک رابطه می‌خواهند بستگی به سن و سال آنها دارد. نیاز یک مرد در بیست سالگی با چهل سالگی کاملا متفاوت است. و صدالبته دلیل تمایل پیرمردها به دخترهای کم‌سن نمی‌تواند صرفا مسائل جنسی باشد.
اجازه دهید یک بررسی اجمالی انجام دهیم در مورد اینکه مردها در سنین مختلف چه رابطه‌ای را می‌خواهند.

مردها در سنین مختلف دنبال چه رابطه‌ای هستند؟

۲۵_۱۶ سالگی.
سن شانزده تا بیست و پنج سالگی، سن افزایش فعالیت جنسی است. در این سن، مردها  یک ثبات عاطفی در روابط را نمی‌خواهند. آنها بیشتر دنبال ماجراجویی و هیجان هستند. شخصیت آنها کاملا شکل نگرفته. بنابراین در یک لحظه، از شاهزاده عاشق به یک مرد بی‌ادب تبدیل می‌شوند.
۳۰ _۲۵ سالگی.
از سن بیست و پنج تا سی سالگی، مردها به ازدواج و تشکیل خانواده فکر می‌کنند. اکثر آقایان در این سن، به دنبال همسری مناسب هستند.
۳۵_۳۰ سالگی.
در این سن مردها تمایل کمتری به نابود شدن زندگی زناشویی دارند. آنها سعی می‌کنند از طلاق اجتناب کنند. مگر در شرایطی که ادامه زندگی غیرقابل‌تحمل شود.
۴۰_۳۵سالگی.
سن سی‌و‌پنج تا چهل سالگی زمانی است که مردها می‌خواهند مورد تحسین واقع شوند. از نظر ظاهر، موفقیت‌های شغلی و دستاوردهایی که در زندگی بدست آورده‌اند. در واقع یک جورایی تمایل دارند جوانی خود را طولانی‌تر کنند.
۵۵_۴۵ سالگی.
این سن، سن گذر از جوانی و کم‌شدن میل جنسی در برخی از آقایان است. در این بازه زمانی، مردها کمتر به دنبال رابطه عاشقانه در خارج از منزل هستند.
بعد از ۵۵ سالگی.
مردها در این سن، ممکن است احساسی‌ترین و عاشقانه‌ترین لحظات زندگی خود را تجربه کنند. در این سن، آرزو دارند که از یک زن مراقبت کنند و یک شنونده خوب کنار خود داشته‌باشند.  آنها زنانی را دوست دارند که به شوخی‌های آنها بخندد و در مقابل، خود هم شوخ‌طبع باشد.

اما حال به این سوال می‌رسیم چرا پیرمردها خواهان رابطه با دخترهای جوان‌اند؟

زیرا دخترهای جوان در نظر آنها سرشار از شور زندگی‌اند. آنها پر از انرژی و قدرت هستند. یک مرد مسن از اشتیاق و جوانی شریک زندگی خود لذت می‌برد. و تحت تاثیر رفتار پرشور دختر همراهش، احساس جوانی می‌کند و همچون یک کودک بازیگوش دست به کارهای خطرناک و دیوانه‌کننده می‌زند.
پیرمردی که با دختر جوانی وارد رابطه می‌شود، می‌داند باید از نظر جسمی، ظاهری، لباس و همه چیز در سطح بالایی باشد. پس بیشتر به ظاهرش می‌رسد.  
رابطه با دختر جوان دنیای جدیدی برای مردان مسن است. به بیان دقیق‌تر ، دنیایی است که آنها فراموش کرده‌اند .  
از طرفی جوان‌ها تمایل دارند به افراد پیر احترام بگذارند و این همان چیزی است که پیرمردها می‌خواهند.
 در این پست از وبسایت چیکادی در مورد علت تمایل مردهای مسن به دخترهای جوان صحبت کرده‌ایم. بحث در مورد مزایا و معایب این نوع از روابط را در پستی جدا ادامه خواهیم داد.
موفق باشید.

۴ دیدگاه

  1. Afshin  ✘Afshin ✘ میگه:

    اه حالم بهم خورد

  2. abdolnabi solimaniabdolnabi solimani میگه:

    مردان مسن گسترش روابط دختران جوان با مردان مسن موجب شکل گیری روابطی می شود که در تقابل با هنجارها و سنت های جامعه ایرانی قرار دارند.

  3. زهرازهرا میگه:

    واقعا ممنونم،خیلی بهش نیاز داشتم،من ۱۸ سالمه و به تازگی وارد رابطه با یه مرد ۵۰ ساله شدم،عاشق همیم اما نمیدونستم چرا نسبت به من انقدر احساساتش شدیده،الان متوجه شدم...

ارسال دیدگاه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی